Головні помилки у догляді за шкірою навколо очей

Як діяти, щоб зберегти молодість шкіри і сяючий погляд.

Зморшки навколо очей турбують як жінок, так і чоловіків частіше, ніж інші ознаки старіння шкіри. При цьому доглядають за цією областю, як правило, не дуже ретельно. Розберемо типові помилки в догляді, які необхідно виправити, щоб зберегти молодість і поліпшити стан шкіри навколо очей, інформує Ukr.Media.

Починати доглядати за шкірою навколо очей в зрілому віці

Омана, від якої у першу чергу необхідно позбутися. Запобігти проблему простіше, ніж витрачати багато сил і грошей, щоб її вирішити. Доглядати за шкірою навколо очей необхідно як мінімум з 18 років. У випадку юних дівчат доглядати за шкірою слід з того моменту, коли ви починаєте використовувати туш для вій.

Вважати, що поява зморшок закладена генетично і боротися з нею безглуздо

Так, ми схожі на своїх батьків і у нас схожий набір генів. Але у батьків не було можливості доглядати за шкірою з юних років. І ми не знаємо, як вони могли б виглядати, якби в них було стільки ж знань і такий же широкий вибір косметики по догляду, як у нас сьогодні. Якщо усвідомлено доглядати за шкірою, можна перемогти будь-яку генетичну схильність.

Використовувати очищаючий засіб для обличчя в якості засобу для зняття макіяжу з очей

У чому різниця між цими засобами? Очисник для шкіри обличчя розчиняє забруднення: декоративну косметику і жирові виділення шкіри. Шкіра навколо очей практично не має пор, відповідно на ній немає жирових виділень. Засіб для шкіри обличчя підсушує область навколо очей, що призводить до втрати вологи і більш стрімкої появи зморшок.

Засіб для зняття макіяжу з очей, навпаки, розчиняє тільки декоративну косметику. Він підтримує необхідний баланс вологи в шкірі, додатково пом'якшуючи і зволожуючи її.

Наносити крем навколо очей час від часу

Людина моргає 10 000 — 40 000 разів за добу. Крім цього, міміка обличчя створює додаткове навантаження для шкіри навколо очей. Жінки практично щодня наносять макіяж і розтягують шкіру. Так що ця галузь потребує регулярного щоденного догляду. Програма мінімум — зволожувальний крем вранці і ввечері. Якщо ви тривалий час працюєте за комп'ютером, розслабити очі вам допоможе заспокійливий гель для шкіри навколо очей. Такий гель володіє охолоджуючим ефектом. Він швидко зніме напругу і втому з очей.

Використовувати тільки один засіб по догляду за шкірою

Наприклад, вас турбують темні кола під очима. Ви купуєте спеціальний гель з роликом для вирішення цієї проблеми — і більше нічого. Такого роду засоби створені для того, щоб виконувати конкретне завдання — зменшити темні кола під очима. Вони не зволожують шкіру і не забезпечують повноцінного догляду. Додайте до таких засобів зволожувальний крем для шкіри навколо очей.

Неправильно наносити крем навколо очей

Багато жінок скаржиться, що не можуть користуватися кремами навколо очей, тому що набрякає повіка. Подібні ситуації виникають із-за неправильного нанесення.

Річ у тім, що будь-який крем або гель на шкірі розповзається в радіусі близько 1 см. Коли ми наносимо крем близько до вій, він потрапляє до війкового контуру і самих очей. З-за цього виникає подразнення або набряк.

Крем слід наносити по очноямкових кісточках, у жодному разі не на рухому повіку або на мішечок під очима, близько до вій. Виняток — ті засоби, в інструкції до яких рекомендується нанесення на рухому повіку.

Лайфхак: наносьте крем для повік в область так званого третього ока. Тим самим ви сповільните появу зморшок в цій області і скоротите наявні.

Розтягувати шкіру навколо очей

Ця дія також призводить до передчасного старіння шкіри. Наносячи крем по масажних лініях, ви збільшуєте ефективність усіх процедур по догляду.

  • На безіменний палець набираємо необхідну кількість крему — приблизно з сірникову головку.
  • Розподіляємо набрану кількість крему на безіменний палець іншої руки і точково наносимо крем навколо очей.
  • Першу крапку ставимо біля зовнішнього куточка ока, далі — кілька точок під оком до перенісся, потім — від перенісся під бровою.
  • Легкими рухами, не розтягуючи шкіру, розтираємо крем по тому ж напрямку: від зовнішнього куточка ока до перенісся і від перенісся під бровою.
  • Не наносимо крем на рухому повіку і близько до вій.

Використовувати маски для сну тільки в поїздках

Звичка спати з маскою для сну щодня знижує навантаження на очі. Коли ми спимо, світло потрапляє на сітківку ока навіть при закритих повіках. Маска виключає попадання світла в очі, що призводить до розслаблення м'язів навколо очей, до більш глибокого сну і якісного відпочинку. Спробуйте, різниця помітна відразу — ви висипаєтеся набагато краще і виглядаєте відпочилими.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Головні помилки у догляді за шкірою навколо очей