Connect with us

Новини

“Головні стратегічні завдання виконали, готуємося”: Зеленський розповів про засідання військового кабінету

Президент Володимир Зеленський повідомив, що провів ще одне засідання військового кабінету, участь у якому взяли всі, хто відповідає за оборону України. Глава держави наголосив, що пріоритетом на найближчий час є отримання додаткових систем ППО, далекобійних ракет та літаків , а також навчання українських воїнів.

Про це Зеленський сказав у зверненні до українців та світу у четвер, 18 травня – наприкінці 449-го дня війни з Росією. Відео опубліковане на Youtube-каналі Офісу президента war.obozrevatel.com (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Під час засідання Зеленський спілкувався з командувачами основних напрямків фронту, Головнокомандувачем Збройних Сил, представниками Генерального штабу, Головного управління розвідки.

Президент повідомив, що бригади оборони виконали основні стратегічні завдання, а бригади наступу готуються до контрнаступута звільнення українських міст від російських окупантів. Також він подякував силам ППО, які збивають над Україною ворожі ракети й дрони.

Advertisement

“Перше: бригади оборони – молодці, головні стратегічні завдання виконали, деталі зараз не час повідомляти. Друге: бригади наступу – молодці, готуємося, без деталей. Третє: щодо захисту цивільних громадян – Повітряні сили – молодці, тут із деталями. Наші пріоритети на цей тиждень, наступний і на найближчий час – додаткові системи ППО, додаткові ракети, навчання й літаки, далекобійна зброя. І це буде”, – наголосив гарант.

Крім того, Зеленський зауважив, що провів нараду з командою ОП, яка займається перемовинами з партнерами.

“Є завдання – втримати динаміку міжнародної підтримки та комунікації заради України, яка була досягнута в першій половині травня. Впевнений, що виконаємо це завдання”, – сказав президент.

16 травня Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача. На ньому було розглянуто загальну оперативну обстановку і дані розвідок. За результатами засідання українське командування скоригувало графік постачання озброєння та боєприпасів, а також їхній розподіл по бойових частинах та резервах.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement