Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний пояснив, що сталося на авіабазі окупантів у Криму.

Нищівні удари по авіабазах в окупованому росіянами Криму, зокрема по аеродрому “Саки” – справа рук Збройних сил України. Головною метою цієї атаки українських військових було наближення росіян до усвідомлення війни та її ціни. Про це заявили головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та перший заступник голови оборонного комітету Ради Михайло Забродський у спільній статті для видання “Укрінформ”.

Українські генерали вважають, що буквальне перенесення бойових дій, зокрема, потужних вибухів, на територію окупованого росією Криму забезпечило росіянам гостре відчуття війни.

Валерій Залужний
“Переконливим прикладом правильності такого підходу у поточному році є успішні зусилля ЗС України щодо фізичного перенесення бойових дій на тимчасово окуповану територію АР Крим. Йдеться про серію успішних ракетних ударів по кримських авіабазах супротивника, насамперед – по аеродрому “Сакі”, – говориться у статті.

Залужний та Забродський також натякнули, що ЗСУ не зупинятимуться на досягнутому успіху, і продовжуватимуть досягати поставлених цілей, у тому числі й наступного року.

Відео дня:

“Завдання ЗС України на 2023 рік – зробити для росіян та на інших окупованих територіях ці відчуття гострішими, природнішими та цілком відчутними, незважаючи на значну відстань до цілей”, – зазначили генерали у статті.
Крим, вибухи
Нагадаємо, 9 серпня в окупованому Криму пролунали вибухи в районі російської військової авіабази в Новофедорівці Сакського району. У Міноборони РФ тоді заявили, що “бавовна” на аеродромі “Саки” в окупованому Криму нібито пов’язана з детонацією боєприпасів. У свою чергу, в Міністерстві оборони України порадили росіянам дотримуватись правил пожежної безпеки, зокрема, не курити в невстановлених місцях.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний пояснив, що сталося на авіабазі окупантів у Криму.