Гороскоп на 20 січня: день буде успішним, якщо не допускати до себе негативних думок

Різне

Овен

Овнам варто врахувати несприятливий психологічний фон цього дня і свою чутливість до нього. Аж до вечора може панувати атмосфера підозр і неприязні, приховане напруження в контактах з близькими, начальством, владою. Небезпечно підігрівати негативний настрій своєю поведінкою, інакше ввечері кришку киплячого котла може зірвати. Важливо контролювати свої імпульси і, особливо, шкідливі звички.

Телець

Зірки радять Тельцям економити енергію, не витрачати її на випадкові заняття і непотрібні авантюри. До вечора всі проблеми можна залагодити мирним шляхом, не вдаючись до «заходів воєнного часу». Останні потрібні ближче до ночі, коли справа прийме непередбачуваний небезпечний оборот. Вам доведеться включити системи безпеки, приготуватися до ризику, авралу, кризи, загострення болю, атаки або оборони.

Близнюки

Зірки рекомендують Близнюкам всюди піклуватися про заходи безпеки. Підстраховка особливо необхідна в колективних заняттях. Краще уникати в цю добу перебування в небезпечних місцях і неблагополучних компаніях. Будь-які ризики багаторазово зростуть ввечері. В кінці дня бажано згорнути всі починання, крім термінових. Варто відкласти від’їзд, переліт, зміну обстановки, контакти з іноземцями.

Рак

У Раків аж до вечора можливі явні або приховані невдачі. При відсутності зовнішніх перешкод, багато Раків зіткнуться з невидимим психологічним бар’єром — наприклад, чиєюсь давньою неприязню. Деяким Ракам будуть заважати власні стійкі упередження (особливо, моральні, професійні та політичні). Гострі вечірні події можуть принести вигоду, якщо приєднатися до відповідної групи.

Лев

Левам небезпечно ігнорувати попереджувальні знаки і сигнали тривоги: можна застати проблему вже в критичній фазі. В кінці дня багатьох Левів чекає відповідальний момент вдома, у відносинах або в кар’єрі, не виключена авральна ніч. На їх горизонті можлива поява сильної і непередбачуваної фігури, з якою жарти погані — наприклад, нового боса, суперника або некерованого підлеглого.

Діва

Діви проведуть цей день в боротьбі з кризою, або в її очікуванні. Тих Дів, кого минули власні проблеми, торкнуться чужі драми. Вечір може принести загострення хвороби, нештатну ситуацію на роботі або в побуті, проблеми у близьких, друзів і підопічних, комп’ютерні та транспортні збої — але також і прориви в справах дорогою ціною, розширення кругозору і зростання майстерності через несподівані випробування.

Терези

Обставини складаються для Терезів не дуже вдало, але зірки нагадують їм, що це явище тимчасове: якраз зараз доля вживає заходів для поліпшення ситуації. Можливо, на вашу сторону встали впливові люди, вас готові підтримати друзі або діти. Якщо в кінці дня виникла загроза новим планам, краще розглядати тривогу як навчальну: вона допоможе знайти в них вразливі місця.

Скорпіон

Скорпіонам не варто гостро реагувати на “дрібниці життя” вдень, бо сили потрібні їм для вечора. В цей час не виключений неприємний сюрприз. Можлива провокація, витівка конкурента або друга. У будинку або близькому вам середовищі може з’явитися нова значуща особа або змінитися ваш власний статус. Є передумови для особистого або групового конфлікту, територіального чи іншого принципового спору.

Стрілець

Зірки нагадують Стрільцям про контроль за ресурсами, попереджають про ризик збитків і про ймовірність фатальних ускладнень у коханні. Новий поворот подій очікується ближче до ночі. Він може стати ще більш напруженим, додати клопоту вам особисто або вашому оточенню. Не виключається системний збій, аварія, травма або інший складний момент, може вимагатися повне перезавантаження, екстрена допомога.

Козоріг

Козорогів з ранку переслідує вчорашня дисгармонія. Малоймовірне везіння, зате зберігається ризик збитків, промахів і любовних невдач. Якщо ви зробили помилку, не варто терміново її виправляти: може стати гірше. А ось в кінці дня несподівані бурхливі події можуть почати лити воду на ваш млин. Так воно і буде, якщо ви вчасно зорієнтуєтеся в ситуації, «утримаєтеся в сідлі» морально і фінансово.

Водолій

Водоліям краще берегти сили для вечора. В кінці дня новий небезпечний поворот подій покаже, чого варті ваші переконання. Можлива боротьба страху і боргу, але не виключений і авантюризм. Ймовірно, ви будете виступати не лише від свого імені, але і від імені групи, відстоювати спільні цінності і принципи, захищати територію або честь сім’ї. На цій хвилі у вас з’явиться шанс стати главою, “зіркою”, лідером.

Риби

Події навряд чи повернуться до Риб сприятливою стороною. Аж до вечора можливі фінансові та любовні невдачі, можуть псуватися речі і продукти. Важливо не піддатися негативному емоційному імпульсу. В кінці дня везіння — справа випадку. Удача виявиться на стороні Риб-одинаків, товариські Риби ризикують стати жертвами колективної стратегії. Реалізацію нових ідей краще відкласти до завтра.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN