Гороскоп на 28 червня 2020 для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 червня 2020 року.

Овен

Сьогодні зірки наділяють Овнів новою енергією, а також запрошують стати дипломатами і в будь-якій бесіді майстерно контролювати свої імпульси. Типовим Овнам буде нелегко дотримуватися настільки суперечливих рекомендацій. Протягом дня неодноразово нагадає про себе їх безпосередність, відвертість або природний темперамент. Не найбільш простий день, якщо вас очікують ділові, дружні або сімейні переговори, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні багато Тельців залежні від чужих смаків або послуг. Можливо знадобиться поїздка, консультація, заміна, партнерство, посередництво. Потрібна спритність або асистент, готовий встигати «на два фронти». Бонуси: вам не буде нудно і ви швидко зрозумієте, хто чого вартий при новому розкладі ролей. Якщо помічник ненадійний, то розмова, дорога або спільна справа стане ланцюгом протиріч, суперечок і пригод.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки пропонують низку приємних пригод (можливо, паралельних). Багато Близнюків спочатку не помітять підступу і радісно вхопляться за надану можливість. Однак пригода виявиться не лише веселою або романтичною, але і витратною. Ви ризикуєте внести плутанину у свої матеріальні справи чи особисті речі, а також у відносини з друзями, ріднею або об'єктом симпатій.

Рак

Раків ситуації дня запрошують посміятися, але деколи представникам цього вразливого знаку буде не до сміху. Якщо ви хочете щось зробити, вам потрібно мати міцні нерви і почуття гумору. Зірки попереджають про двоїстий результат будь-яких маневрів, радять уникати необоротних доленосних кроків. Варто стежити за своєю мовою і манерами (у тому числі вдома, з партнером і серед старих знайомих).

Лев

Левам день дозволяє провести час в приємній компанії. У багатьох Левів буде вибір або можливість встигнути у двох напрямках. Важливо бачити не лише фасад ситуації, але і її виворіт. Сьогодні в будь-якому спілкуванні і подорожі на будь-якій дальності можливі непорозуміння. Забавні пригоди стануть джерелом бід, якщо ви не врахували свої слабкі місця — наприклад, давню хворобу або таємну душевну вразливість.

Діва

Сьогодні Дівам варто обачніше вибирати посередників у фінансових справах, платіжні сервіси, продавців і покупців. Вміння домовлятися необхідне, але не закриє всіх проблем. Можливий парадоксальний поворот сюжету: обмін, повернення, різке коливання балансу. Не варто відкривати рахунки, укладати угоди, розплачуватися за інших людей (включаючи партнера, друзів і рідню), виступати поручителем.

Терези

Терезам варто врахувати зрослу активність співрозмовників. Щоб грати на рівних, вам доведеться підлаштовуватись під їх новий бадьорий темп. Будь-який діалог може перейти у відкриту уїдливу пікіровку або в перехресний допит. Не обійтися без змагання дотепності і у коханні. Будьте обережні: старі рахунки можуть бути сильнішими за симпатію, яку до вас відчувають. Над вами можуть злісно пожартувати або перекрутити зміст ваших слів.

Скорпіон

Скорпіонам варто двічі подумати, перш ніж зробити хід або прийняти чиюсь сторону. Життя вимагає нового способу дій: підвищеної спритності, кмітливості, вибору або вмілого балансу, ситуативної співпраці з різними людьми. Стало складніше довести права, досягти компромісу, отримати обслуговування, відновити справедливість. Не найкращий момент для подорожі або спроби домовитися.

Стрілець

Сьогодні Стрільці готові застосувати свою творчу енергію, але можуть коливатися у виборі конкретного вектора. Зірки радять не бути індивідуалістом і знайти нестандартний спосіб послужити іншим людям (партнеру, групі). При цьому краще уникати словесної самореклами і дати людям можливість судити про вас за справами, а не словами. Можна знайти себе в ролі азартного гравця або борця за справедливість.

Козоріг

Сьогодні зірки радять Козорогам подвоїти обережність у спілкуванні з партнерами, клієнтами, керівництвом, сім'єю, родичами. Залежно від ситуації, вам знадобиться делікатність, знання законів, повага до ієрархії, дотримання етикету або увага до іміджу. Але головним завданням залишається дотримання балансу інтересів (а ваші заявки на особливе становище, навпаки, стають вкрай небезпечними).

Водолій

Багато моментів цього дня дарують Водоліям позитивні емоції, але все псують побічні ефекти. Не варто ставитися легковажно до неузгодженостей у справах, непорозумінь у спілкуванні, перешкод в роботі з інформацією, пригод у дорозі: якщо залишити їх без уваги, дрібні проблеми незабаром стануть великими. Краще відмовитися від подорожі або іншого грандіозного починання, якщо є проблеми зі здоров'ям.

Риби

Сьогодні для Риб чреваті всі починання, включаючи партнерські. Ризиковані операції, купівлі, обмінні операції. Не дасть ясності розмова про справедливість, баланс, розподіл ролей, безпеку, податок, заборгованості. Не кращий день для консультації, вибору засобу спілкування або захисту, подання позову або відповіді на нього, пошуку юриста або посередника, розмови з дитиною. Варто відхилити пропозицію.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Гороскоп на 28 червня 2020 для всіх знаків Зодіаку