На Новочеркаській ДРЕС спалахнула сильна пожежа . Російські ЗМІ повідомляють, що горить покрівля на 6-му енергоблоці. today.politeka.net

Йдеться про спалах на площі близько 200 кв. метрів.

“Жителі Донського та Крив’янської кажуть, що перед пожежею було чутно якийсь вибух, але джерело звуку невідоме. На місці працює власна протипожежна служба ДРЕС”, – пишуть російські телеграм-канали.

Пожежа сталася на Новочеркаській ГРЕС у Ростовській області. За даними МНС, до гасіння залучено 46 осіб, 15 одиниць техніки.

 

Троє людей постраждали внаслідок пожежі. Наразі їх оглядають лікарі швидкої допомоги. Причина пожежі наразі невідома”, – пише телеграм-канал “База”.

Advertisement

 

 

До слова, ДРЕС розшифровується як “державна районна електростанція”. Історично сформований термін з’явився ще за радянських часів – тоді потужні електростанції проектувалися для постачання теплом та електроенергією прилеглих районів.

 

 

Новочеркаська ДРЕС – основне джерело генерації електроенергії в Ростовській області, він забезпечує електроенергією промислово розвинену південно-західну частину області.

Advertisement