Господар помітив, як його пес забрав м’яч в іншого, і зрозумів — цей пес той ще брехун

Собаки теж вміють віртуозно обманювати родичів.

Чоловік спостерігав за тим, як його собака поводиться з іншими тваринами в парку, і прийшов до висновку, що його пес — гірше Піноккіо. Виявилося, пухнастик готовий брехати, щоб роздобути бажану іграшку, і обманювати родичів у нього виходить дуже віртуозно, інформує Ukr.Media.

Хоча люди давно живуть пліч-о-пліч з тваринами, світ фауни все ще здатний їх дивувати. Однак спостереження, яке зробив автор, все ж вразило людей. Одного дня хлопець пішов зі своїм песиком на прогулянку і спостерігав за його поведінкою.

Господар розповів, що дивився, як песик грається з м'ячем, і помітив, що до нього приєднався ще один собака. Зрештою гість вкрав у нього іграшку, але реакція вихованця змусила чоловіка задуматися.

"Моя собака зупинилася. Я побачив, як його вуха нахилилися вперед, на лобі зібралися зморшки. Він надає морді такий вираз, коли думає. Раптом він робить швидкий візуальний огляд і хапає з землі найближчу палицю".

Автор поста розповів, що його пес став грати з знайденої палицею, але водночас не зводив погляду з собаки, яка роздобула м'яч.

"Він був зовсім не схожий на себе. Він підкидав цю палицю і поводився награно. Через 20 секунд собака, яка вкрала м'яч, помітила старання мого пса, побігла до нього, кинула м'яч і забрала палицю".

Відразу після цього, за словами автора, сталося несподіване.

"В ту ж секунду мій пес кинувся до м'ячика, схопив його і побіг з ним грати. Тобто моя собака просто обдурила іншу собаку?".

Однак, люди оцінили інтелект собаки, захопившись її навичками. Коментатори вирішили, що пес багато в чому перевершує навіть деяких людей.

  • "Твій пес точно читав «Тома Сойєра»".
  • "Собаки розумніші, ніж люди".

Правда, виявилося, що таких розумних псів чимало, і вони нерідко вдаються до хитрощів, щоб отримати бажане.

  • "Так, він збрехав — розумний маленький хлопець! Обидві мої собаки зрозуміли одну і ту ж хитрість: якщо в іншої є іграшка або палиця, яку вони хочуть, вони будуть дивитися у вікно і схвильовано гавкати. Коли інший кидає те, що потрібно другому, щоб приєднатися до гавкоту, великий товстий брехун відразу ж забирає іграшку. За цим дуже смішно спостерігати".
  • "Моя собака весь час робить те ж саме зі своїм другом Лео".

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Господар помітив, як його пес забрав м’яч в іншого, і зрозумів — цей пес той ще брехун