Готовий скласти мандат: Трухін уперше висловився після публікації розслідування щодо ДТП

Народний депутат Олександр Трухін, якого 2 лютого виключили із партії “Слуга народу”, заявив про готовність скласти мандат. Він уперше прокоментував публікацію відео з ним із місця ДТП, яка сталася ще у серпні 2021 року.

Про це політик заявив у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”. Трухін зазначив, що готовий ухвалити таке рішення, якщо його “вимагатиме ситуація і команда”.

“Якщо команда і ситуація змусять скласти мандат, я готовий понести цю відповідальність”, – зазначив він.

Нардеп додав, що “усвідомлює свою політичну відповідальність та розуміє рішення однопартійців”.

“Я не приховую, що хотів якнайшвидше піти з місця аварії. Я усвідомлював свій статус народного депутата і передбачав публічний резонанс, до якого призведе аварія незалежно від того, винен я чи ні. Я не втік і не ховався з місця аварії ще до прибуття поліцейських, а хотів піти, коли вже було надано допомогу всім учасникам ДТП”, – зазначив Трухін.

Він також наголосив, що йому соромно за свою поведінку на місці аварії.

“У стані шоку я наговорив багато дурниць, які у звичайному стані не повторив би”, – пояснив він, додавши, що хотів би попросити вибачення в усіх учасників ДТП.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Трухіна 2 лютого виключили з партії “Слуга народу”. Це сталося наступного дня після публікації відео з місця ДТП. На ньому нардеп намагався “домовитися” з поліцейськими, а також “вирішити” питання з міністром внутрішніх справ.

Зі свого боку генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова доручила зареєструвати кримінальне провадження проти Трухіна.

У ДБР, яке розслідує ДТП, сказали, що вони не мали оприлюднених матеріалів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )