Connect with us

Новини

Готуйте миску і сіль: в Україні продовжують рекордно падати ціни на огірки

Published

on

Для всіх наших читачів, які замислюються про перші маленькі баночки консервації, а також про тазики з малосольними огірками, є дуже важливі новини. В Україні зберігається тенденція до зниження цін на огірки.

За інформацією від аналітиків порталу EastFruit, другий тиждень літа знову показав, що ціни на огірки знижуються.

Такий обвал цін на огірок на початку червня експерти проекту називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції цих овочів із літніх теплиць.

Огірки. Фото: скрін youtube
Огірки. Фото: скрін youtube

На сьогодні українські тепличні комбінати вже відвантажують огірок по 30-65 грн/кг ($0,82-1,78/кг), що в середньому на 25% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

Причиною здешевлення цієї продукції, на думку експертів проекту, став так званий сезонний фактор, коли на ринок почали надходити більші обсяги огірка, як зі стаціонарних тепличних комбінатів, так і з літніх теплиць.

Advertisement
Огірки, скріншот: YouTube
Огірки, скріншот: YouTube

 

Позитивним моментом для українських “тепличників” став той факт, що обвал цін припав саме на останні дні реалізації огірка першої сівозміни.

Сьогодні у місцевих тепличних комбінатах активно продовжується робота із зачистки теплиць, до реалізації другої сівозміни виробники планують розпочати у другій половині літа.

Проте варто додати, що попри чергове зниження цін огірок на сьогодні українські комбінати відвантажують у середньому на 62% дорожче, ніж на початку червня 2022 року.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement