Готують “референдум”: На Херсонщині окупанти почали вербувати людей для комісій

Росіяни продовжують підготовку до проведення фейкового “референдуму” в окупованому Херсоні. Зокрема, загарбники вже почали вербувати людей для комісій. Про це 24 каналу розповів перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський. За його словами, є інформація, що окупанти вербують людей для формування комісії, передають Патріоти України.

Він наголосив, що місцева влада Херсона працює, щоб херсонці знали, що це табу. “Це червона лінія і брати участь в цьому не можна”, – заявив заступник голови облради. За це буде кримінальна відповідальність – за те, що людина буде членом комісії. І взагалі будь-яка співпраця в цьому – це зрада, адже тут йдеться про свободу нашої країни та регіону, – вважає Соболевський.

Відео дня:

Підготовка до “референдуму” у Херсоні: основне

  • Окупанти сподіваються, що надовго затримаються в Херсоні, тому вони готуються проводити так званий “референдум” для анексії області у першій половині вересня.
  • У рамках підготовки до фейкового “референдуму”, російські окупанти почали складати списки виборців. За основу вони вирішили взяти дані з виборів президента у 2019 році.
  • Для вилучення відповідної документації у червні до будівлі держархіву прибув загін озброєних загарбників. Вони пограбували приміщення та вивезли з нього матеріали.
  • Скоріш за все, якщо у Кремлі таки вирішать проводити “референдум”, списки навіть не коригуватимуть, тож “голосуватимуть” навіть ті, хто виїхав з регіону, померлі та люди, які насправді ніколи ні на які “вибори” не підуть.
  • Цілком ймовірно, що Москва спробує показувати якісь сфальсифіковані документи, де будуть вказані реальні дані жителів Херсона. Однак зрозуміло, що цивілізовані країни не визнають таких дій окупантів.
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Готують “референдум”: На Херсонщині окупанти почали вербувати людей для комісій