“Говоріть від себе”. Андре Тан поділився простим правилом, як зберегти стосунки під час війни

Український дизайнер Андре Тан поділився з українцями порадою, як зберегти стосунки на тлі стресу під час війни. За його словами, головне – говорити від себе, а не звинувачувати свого партнера.

“Війна бере будь-яку проблему і множить її на 20. Так і в стосунках – те, що раніше було невеликим конфліктом, перетворюється на справжню кризу”, – написав він на своїй сторінці в Instagram.

Дизайнер зазначив, що в такий час набагато важче любити, оскільки партнери можуть мати різні реакції на стресові ситуації.

“Це веде до нерозуміння і нервозності у взаєминах – ми всі через це проходимо. Допоможе подолати кризу просте правило “говорити від себе”. Воно універсальне і полягає в тому, щоб говорити тільки про себе та свої почуття. Так ми уникаємо способів звинуватити партнера, а тому маємо шанс на конструктивну розмову”, – розповів він.

Відео дня:

Андре Тан додав, що варто більше говорити про свої відчуття із зазначенням чітких фактів та поясненням свого стану. Також, на думку дизайнера, важливо проговорювати з партнером свої потреби та пропонувати конструктивні шляхи вирішення проблемних ситуацій.

Наприклад, говорити “я відчуваю смуток/розчарування/злість”, замість “знаєш, все якось так сіро останнім часом”. “Минулого тижня ти спізнився/забув про важливу дату”, а не узагальненнями “ти завжди спізнюєшся!”.

“Користуйтеся цим простим правилом і намагайтеся конструктивно змінити у стосунках те, що вам не подобається. Я завжди говорив і говоритиму: взаємини – це теж робота! І на час війни, на жаль, це правило не змінюється”, – резюмував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Говоріть від себе”. Андре Тан поділився простим правилом, як зберегти стосунки під час війни