Connect with us

Новини

Граф Потоцький і Австрійський Генштаб дружно регочуть: Путіну принесли мапу 17 ст., де “нема України”, лише “якась Козакія”, і диктатор-невіглас знов похизувався “знанням історії”

“Великий історик” Путін вочевидь на восьмому десятку життя вперше довідався про французького інженера Гійома де Боплана, який служив польській короні у 1630-40 роки і першим склав карти українських земель, котрі наші діти вивчають у школі

Президент Росії Володимир Путін вкотре вирішив розповісти, що Україну створив СРСР, а до того “ніякої України” не існувало.

Про неіснуючу Україну Путін розповів під час зустрічі з головою Конституційного суду Валерієм Зорькіним.

Зорькін привіз Путіну копію карти, яку, за його словами, склали французи за часів Людовика XIV, у середині XVII століття. Він розповів, що привіз її Путіну, щоб показати, що “там немає України”, а є лише Річ Посполита, “Козакія” і Московське царство.

Путін у відповідь заявив, що “це добре відомо”.

Пряма мова Путіна: “Ці землі просто входили до складу Речі Посполитої, а потім попросилися до складу Московського царства… А вже потім, після Жовтневої революції, стали утворюватися квазідержавні утворення. Радянська влада створила радянську Україну. Ніякої України до цього моменту не було в історії людства”.

Advertisement

Довідково: У ХVII столітті Росія мала назву Московське царство, що у 1721 році трансформувалося у Російську імперію.

Прокоментуйте:
Advertisement