Громадянська авіація в РФ помирає повільною смертю: в “Аерофлоті” розпочався “літаковий канібалізм”

Парк найбільшого російського авіаперевізника втратив кожний четвертий літак.

Громадянська авіація РФ опинилася в гнітючому стані через введені проти Москви санкції за повномасштабне вторгнення в Україну. Найбільший російський авіаперевізник “Аерофлот” втратив кожний четвертий літак.  news.dialog.ua

За інформацією Telegram-каналу Baza, після початку війни в Україні близько півсотні літаків компанії перебувають у простої.

18 з цих бортів на даний час на ремонті, але скільки він триватиме і чи взагалі буде закінчено, ніхто не знає. На складах “Аерофлоту” майже не залишилося допоміжних силових установок, фар, двигунів, кисневих генераторів, гальмівних пристроїв та інших запчастин. Існували раніше канали постачання деталей більше недоступні через введені обмеження.

Ще 25 літаків, які перебувають у простої, розбирають, щоб оснастити справними деталями інші борти.

Крім цього є три літаки, на які накладено арешт, що не дає можливості використовувати їх для здійснення рейсів.

Тим часом стало відомо, що російські авіакомпанії отримали лише 10 із 19 обіцяних пасажирських літаків Sukhoi Superjet 100. Причому лише 7 із цих 10 раніше не були в ході.

Компанія “Іркут”, що випускає зазначені лайнери, заявляє, що виробництво додаткових літаків неможливе через відсутність до них комплектуючих.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN