Грошей немає: Росія урізає бюджетні витрати та згортає держпрограми

Бюджетний дефіцит стимулює згортання видаткової частини бюджету РФ: заощаджуватимуть на будівництві, науці, промисловості.

Бюджетна криза в РФ, що виникла на тлі санкцій, скорочення поставок нафти і газу, а також зміцнення рубля, спровокувала необхідність перегляду його видаткової частини. Міністерство фінансів вже розробило “план економії” близько 1,5 трильйона рублів за рахунок скорочення держпрограм. .dialog.ua

Витрати із бюджету планується поетапно скорочувати протягом трьох років. Причому щорічно коштів виділятиметься на 550-530 млрд рублів менше.

Очікується, що скорочення буде проведено у сфері інфраструктурного будівництва, темпи якого планувалося збільшувати до світових. Також постраждає будівництво транспортної інфраструктури, оскільки реалізація мегапроектів буде припинено, а фінансування зменшено як мінімум на 400 млрд. рублів.

Чекати на стрімкий промисловий зліт також не варто. Анонсоване імпортозаміщення та заміна іноземних товарів вітчизняними аналогами також можуть затриматися. Мінфін планує зменшити витрати на 200 мільярдів рублів.

Заплановано згортання програм розвитку кримського регіону – потік фінансування буде зменшено на 16%. Скорочення підлягають витрати на космос, інноваційний розвиток, сільське господарство.

У цьому задля унеможливлення соціального невдоволення зберігається дію програми із соціальної підтримки громадян РФ, заплановано проведення індексацій співів і посібників. При цьому на оборонні потреби дотації бюджету лише зростатимуть.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Грошей немає: Росія урізає бюджетні витрати та згортає держпрограми