Connect with us

Новини

Грошова допомога для українців: хто має право отримати виплати першим та як їх оформити

Серед отримувачів грошових виплат крім переселенців – мешканці дев’яти українських областей.

Українцям пояснили, як отримати по 2200 грн. допомоги від ООН. Насамперед грошові виплати можуть отримати ті українці, які постраждали від воєнних дій. Детальніше про це повідомили на сайтіАгентства ООН у справах біженців.

українці, виплати, біженці

 

Серед одержувачів грошових виплат крім переселенців – мешканці Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Одеської, Чернігівської, Запорізької, Харківської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Заявку потрібно подати до регіонального центру, а адреси вказані на сайті організації. Тому вам варто перевірити, де вони знаходяться в найближчому до вас українському населеному пункті і потім збирати документи на отримання виплат.

До того ж із собою потрібно мати паспорт громадянина України, ІПН, номер банківської картки, свідоцтво про народження дитини (якщо є дитина), документ про інвалідність (за наявності). До того ж важливо пам’ятати, що фахівці ніколи не питатимуть СVV банківської картки.

Advertisement
гривня, виплати, гроші

До всього іншого кожному українському переселенцю варто пам’ятати про ще одні грошові виплати. Так, українські переселенці також мають право на отримання виплат із державного бюджету. На кожного дорослого надається 2 тисячі гривень та 3 тисячі гривень на дітей.

Прокоментуйте:
Advertisement