Гучна заява! Стерненко шокований- “придумав собі образ бунтаря”: Аваков вліпив, героїзму немає! Країна на ногах

Новини

Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що засуджений на 7 років Сергій Стерненко придумав собі образ революціонера.

Про це він заявив у інтерв’ю в програмі “VIP з Наталією Мосейчук” на телеканалі 1+1.

Аваков зазначив, що і він і президент Володимир Зеленський дізналися про вирок Стерненку у день його оголошення.

“Скажу чесно, я про це дізнався, і президент Зеленський про це дізнався, тому що ми з ним одразу зателефонували, в день, коли виносили вирок. Я про це дізнався, коли в Одесі запросили занадто багато сил поліції. І ми побачили, що там відбувається фіналізація процесу, який чомусь йшов 5 років, а зараз фіналізується. А Зеленський про це дізнався, коли це з’явилося в пресі і коли вийшов процес”, – розповів міністр.

Характеризуючи Стерненка і його впливу на молодь, Аваков висловив думку, що в Україні підмінені поняття справжніх героїв і героїв, яких створили.

“Не треба називати революціонерами тих, хто придумав собі образ бунтаря. Якщо говорити про того ж Стерненко, в чому ж його героїзм? Може, він на фронті був? Може, він у найважчі моменти на Майдані в 2013-2014 роках був? Адже ні. Він з’явився на самому фініші Майдану, вони про це самі кажуть. Він відзначився за різними протестами під різними Офісами з гострою критикою і так далі. Або, може, у нього є на борту досвід якихось звершень хороших? Я не хочу вірити гаслам, маскам і міфам, я хочу бачити конкретику. Скажімо, конкретика за ось цими кримінальними справами, які зараз так дивно швидко побігли вперед… Я теж згоден з цим: вони на диво швидко побігли вперед”, – сказав Аваков.

Окрім того, міністр пояснив, чому вбивці херсонської активістки Катерини Гандзюк отримали до п’яти у років позбавлення волі, а колишній лідер одеського “Правого сектору” Сергій Стерненко – сім. За словами голови МВС, причина у судовій системі.

“У нас немає ідеальних людей і ідеального суспільства. І для вас не секрет, і для мене не секрет, що судова система у нас така, яка є. Можливо, це і породжує у нас криза справедливості, коли ми говоримо, що справедливості немає”, – сказав Аваков.

На запитання, чому справа, яка лежала 5 років, раптово пришвидшилася, Аваков відповів, що теж погоджується із тим, що провадження надто активізувалися: “Певні сили стимулювали цей процес? Без сумніву. Але вони не ховаються”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий