Харківських водіїв тероризують нахабні злодії і вимагають викуп: “90-ті повернулися”

Новини

У Харкові активізувалися викрадачі автономерів.

Про це повідомили очевидці в телеграм-каналі “Х.Х”.
Харків’ян попередили про небезпеку через яку вони можуть залишитися або без номерів, або без грошей. Адже схема грабіжників проста – з авто знімають номери і залишають записку з контактами, зателефонувавши, за яким вам назвуть “вартість” за ваші ж номери. Ви або погоджуєтеся на суму злодюжки, або йдете робити нові автономери.
“Знову активізувалися пі**раси, що пи*дять номери і вимагають викуп”,- йдеться в повідомленні.

“90е повернулися”, а навіщо? За 350грн. зробити два номери нових можна”, ” у мене так колись зняли….🤣Попросили 3000грн., я не розгубилася, не дарма в дитинстві в театральну студію ходила… Вобщем я розіграв таку драм комедію, типу машина від чоловіка дісталася, я мати одиначка, грошей немає ітд… Пів дня я вела діалог…зглянулися ☺ ️ абсолютно безкоштовно, підкинули під лавку, скинули фото де лежать номери))) була євробляха…було давно)”, ” шукайте номери по своєму двору, максимум в сусідніх дворах, вони їх завжди там ховають, працював в поліції 3 роки і кожен раз знаходив в тому ж дворі де стоїть автомобіль. Не Дякуйте”, ” 250 один і 450 2 штуки. Робиться за 15 хв. адреса де я робив Шевченко 111а, навпроти ДАІ.
Хз, вкрали у мене або я втратив. Але я б подзвонив би… Хотілося б їх потролити… За 250 грн непогана розвага. 🙂 “,- писали в коментарях харків’яни.


Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий