Херсон буде звільнений: ЗСУ готують умови для наступу, завдано точних ударів по ворогові

ЗСУ завдали ударів по ворожих позиціях.

Російські загарбники здійснили безуспішні наступальні операції на північному заході Херсонської області. У той же самий час, коли Збройні сили України продовжують створювати умови для контрнаступу на тимчасово окупований рф Херсон.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

В інституті, ґрунтуючись на супутникових знімках, стверджують, що ЗСУ завдали ударів по ворожих позиціях у районі Херсонського аеропорту — (поблизу Чорнобаївки). Крім того, згадується удар по складі боєприпасів росіян у районі Херсонського вокзалу.

Тим часом радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що окупанти встановили засоби протидії високоточним боєприпасам у районі Керченського мосту.

Відео дня:

В ISW зазначають, що 6 липня війська росії провели безуспішні наступальні операції на північному заході Херсонської області і продовжують вести артилерійський вогонь по всій південній осі, щоб відобразити контрнаступ українських сил. Але цим українських захисників не зупинити і Херсон буде звільнено, упевнені аналітики інституту.


За заявою Генштабу ЗСУ, захисники зупинили наступ окупантів у напрямку Лозового, на східному березі річки Інгулець та на кордоні Херсонської та Миколаївської областей.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Херсон буде звільнений: ЗСУ готують умови для наступу, завдано точних ударів по ворогові