Холодильник перемагає телевізор: росіяни стали менше довіряти Путіну

Населення Росії почало “прозрівати” з приводу війни з Україною, що призвело до зниження підтримки влади.

Кремль, починаючи війну проти України, вочевидь сподівався на зростання рейтингу диктатора Володимира Путіна за кримським сценарієм. Однак ця витівка обернулася провалом. Підтримка влади в РФ руйнується. .dialog.ua

Посаду про це опублікував впливовий російський Telegram-канал “Кремлівський мамкознавець“.

Холодильник перемагає телевізор: 2/3 населення не довіряє власному президентові – рейтинг довіри Володимиру Путіну знизився на 8 п. п., з 43% до 35%.

Рейтинги схвалення та довіри президенту входять разом у дисонанс. Згідно з дослідженням “Левада-центру”, схвалюють політику гаранта 81% респондентів, але довіряють йому лише 35%.

Схожа ситуація складається і в (прем’єр-міністра РФ – ред.) Мішустіна. Опитувані бояться негативно відповідати питанням схвалення політики держави й дають соціально схвалювані відповіді. Питання про довіру прямо не стосується ставлення до нинішньої влади і набагато репрезентативніше.

Відео дня:

Позитивна динаміка спостерігається лише у дипломатів та військових:

схвалення (глави МЗС – ред.) Лаврова та (міністра оборони – ред.) Шойгу зросло з 15% до 18% та з 16% до 17%, відповідно. Однак динаміка несуттєва і не може говорити про серйозне зростання підтримки згаданих, не кажучи вже про (мера Москви – ред.) Собянина та інших, що знаходяться в галузі статистичної похибки.

На тлі розвитку економіко-соціальних наслідків ВСО (“спецоперації”, а насправді війни проти України – ред.) рівень підтримки курсу влади, судячи з соціології, незмінно падатиме. Росіяни можуть почати звертати увагу на те, що витрати збільшилися, зарплати бажають кращого, а динаміка ВСО не помітна – все це в сукупності неминуче змусить переглянути своє лояльне ставлення до режиму.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Холодильник перемагає телевізор: росіяни стали менше довіряти Путіну