“Хотіли відрізати аж від Павлограда”: рф вступила в третю фазу повномасштабної війни, що зміниться

Вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними.\

Росія вступила в третю фазу повномасштабної війни в Україні, щоб влаштувати довгостроковий конфлікт на українських землях. Про це в ефірі Всеукраїнського телемарафону заявив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів.

Андрусів розповів, що першою фазою була спроба захопити Україну “Київ за три дні”, другою — провести велике оточення Сил оборони України на Сході і розтягнути окупацію відразу на безліч областей. Однак навіть оточення Харкова провалилося.

“Оточення планували дуже велике, хотіли відрізати аж від Павлограда, друге оточення планували так, щоб разом з Краматорськом і Слов’янськом, а тепер їм залишилося вкрай маленьке оточення — фактично Сєвєродонецька і Лисичанська, але і цього вони зробити не можуть”, – зазначив Андрусів.

Він розповів, що зараз настає третя фаза, коли загарбники будуть обороняти те, що вже захопили, спланувавши довгостроковий і виснажливий конфлікт.

Відео дня:

“Вони розраховують, що кризи, які викликає війна, посадять Захід за стіл переговорів з ними, і захід спробує нас на щось обміняти”,-сказав він.

Також повідомлялося, Росія планувала захопити частину регіонів України і провести там референдуми, проте план зазнав краху.

Міноборони зазначає, що основна частина початкового плану вторгнення Росії, цілком ймовірно, полягала у використанні сфальсифікованих референдумів для передачі більшості регіонів України під довгострокову проросійську владу.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Хотіли відрізати аж від Павлограда”: рф вступила в третю фазу повномасштабної війни, що зміниться