Хотів повторити “подвиг” прадіда: в Україні ліквідували окупанта Черепанова з Томська. Фото

Російські окупанти продовжують гинути в Україні. Українські воїни ліквідували 33-річного уродженця Томської області Дмитра Черепанова.

Окупант пішов воювати проти українців добровільно: мріяв повторити “подвиг дідів”. Про це повідомляє OSINT-розслідувач Іраклі Комахідзе.

Хотів повторити ''подвиг'' прадіда: в Україні ліквідували окупанта Черепанова з Томська. Фото

“В Україні ліквідовано 33-річного уродженця Томської області з зачіскою “Іван Дур@нь”. Витяг з некрологу – “Його життя було яскравим спалахом (!?). Закінчив школу 55 міста Томська. Мріяв служити Батьківщині, він сам вирішив піти добровольцем, як колись його прадід, ветеран ВВВ”. Під “яскравим спалахом” автор некрологу в кілька рядків, напевно, мав на увазі останні миті життя російського окупанта”, – написав журналіст.

Хотів повторити ''подвиг'' прадіда: в Україні ліквідували окупанта Черепанова з Томська. Фото

Судячи з некролога, окупант, який вирушив у чужу країну, щоб вбивати її мешканців і руйнувати міста, “відрізнявся підвищеним почуттям відповідальності та справедливості”. Він “жив, підтримуючи і допомагаючи іншим” – , мабуть, саме з цією метою загарбник і опинився в Луганській області, яка завдяки таким черепановим дуже постраждала від російської “допомоги”.

За знищення Луганщини окупант навіть отримав посмертну “медаль”. Втім, як заведено в РФ, пропагандисти так і не спромоглися вивчити прізвища хоча б своїх ставлеників на окупованих територіях, тому в некролозі зазначено, що “указ” підписав такий собі “глава ЛНР Леоніда Пасечкіна”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN