Ідеальна фігура! Олена Зеленська підкорила українців новорічним образом. ПЕрехоплює подих від побаченого!

Різне

Перша леді України поділилась новим роликом, де постала в бездоганному вбранні. Вона представила проєкт “Дивовижна поштівка”, який присвячений тому, щоб надсилати привітання чи підтримку близьким оригінальним способом.

Перша леді України Олена Зеленська на особистій сторінці в інстаграмі оприлюднила новий відеоролик. Він преставляє проєкт “Дивовижна поштівка”. З його допомогою можна оригінально привітати рідних та друзів зі святами, що наближаються.

Олена Зеленська поділилась, що вона щороку отримує різні картинки-привітання зі святами. Але натомість тепер можна створити власну українську поштівку.

Над створенням листівок працювали українські художники, які створили 12 картин. Їх анімували – і так народилися неймовірні картинки, які може створити кожен на сайті.

У новому відео, яке представила перша леді України, не можна оминути увагою й її образ. Олена Зеленська знову підкорила елегантністю. Вона постала перед камерою на тлі різдвяної ялинки у в’язаній сукні верблюжого кольору з горлом на довгий рукав. Вбрання вдало підкреслило бездоганну фігуру першої леді.

 

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Густе волосся Олена Зеленська розпустила і вклала пишними локонами, що додало look ніжності та жіночності. На обличчі вона зробила гарний макіяж: підкреслила очі коричневими тінями, а губи нафарбувала нюдовою помадою.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN