“Іди геть, я тобі не батько!”: У Рівному 9-річна дитина цілу ніч провела на вулиці. “Мама пішла і …”

Різне

У Рівному 9-річна дівчинка чотири рази приходила додому, але у помешкання її не впускали. Самотню дитину близько 04:00 ранку помітив на вулиці Романа Шухевича місцевий мешканець і повідомив поліцію.

Дівчинка розповіла, що намагалась неодноразово потрапити додому, але чоловік, з яким живе мама, її не впустив. За словами дитини, мама вранці пішла з дому і пообіцяла повернутися, але цього не зробила. Тому дитина блукала вулицями міста, бо не знала куди їй дітися, розповіли у пресслужбі поліції області.

“Тату, відкрий!” — дитина вночі 4 рази приходила додому, але її не впускали. Патрульні вирушили з 9-річною дитиною за місцем проживання і чоловік справді не відчинив двері дитині: “Йди геть! Я тобі не батько!”. А патрульним, на прохання яких він відчинив двері, чоловік пояснив, що дитина йому не донька й у квартирі не прописана”, — йдеться у повідомленні поліції.

Патрульні встановили місце реєстрації її матері та бабусі й відвезли дитину туди.

“Бабуся, яка відчинила двері, повідомила, що виховання дитини — обов’язок батьків, і неохоче прийняла внучку. На прохання патрульних нагодувала та обігріла дівчинку, яка нічого не їла від ранку”, — розповіли у поліції.

Про цю ситуацію патрульні повідомили усі відповідні служби.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN