Connect with us

Новини

Ігор Кондратюк прокоментував, чому Лорак та Повалій зрадили Україну

Published

on

Продюсер також відповів, чи варто давати артистам звання “народних” та “заслужених”.

Продюсер Ігор Кондратюк прокоментував, чому співачки-зрадниці Ані Лорак і Таїсія Повалій не стали на захист України з початком повномасштабного вторгнення. tsn.ua

Кондратюк, який раніше відреагував на скасований концерт Лободи в Києві, вважає, що Лорак і Повалій абсолютно все одно на всіх. Саме тому вони не засудили російську агресію і продовжують розважати росіян і жити в країні-терористці:

“Це може казати про те, що їм все до дупи. Україна, вбиті українці, знищені міста. Боюсь, що їм і росіяни до дупи. Їм взагалі всі до дупи. Їхні діти їм до дупи, їхні мами. Все що є на світі”, – сказав Кондратюк в інтерв’ю “Українській правді”.

Advertisement

Також продюсер обурений тим, що багато артистів-запроданців досі мають звання “заслужених” та “народних” в Україні:

“Я не розумію, чому не можна відкликати ці звання. Ми з Євгеном Рибчинським говорили. Він колись був у Верховній Раді депутатом. Я кажу: “Євгене, от чого”. Він каже: “Я вже написав петиції, і до мене писали. І дуже неможливо зняти це звання”. Чому неможливо?… Через 40 років може воно буде… А ви знаєте, скільки “заслужених”, “народних” і “героїв” України зараз мешкає в Криму? І їм абсолютно пофіг який там прапор на міськраді”, – сказав Кондратюк.

Продюсер вважає, що артистам взагалі не мають давати звання і ордени і пояснив свою думку:

“Навіщо росіянам давали (звання – прим.ред.), не знаю. Навіщо українцям давали – не знаю. Навіщо зараз масово українським артистам дали ордена, медалі – не знаю. Або ти в шоубізнесі, або ти носиш …. Ти розберись з собою. Або ти співак, або ти орденоносець. Тому що ці речі ніяк не суміщаються”, – сказав Кондратюк.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement