Ілля Кива грубо обматюкав журналіста в Раді: це треш (відео)

Новини

Ілля Кива влип у новий скандал через грубе спілкування з журналістом та потік нецензурних слів у кулуарах Верховної Ради. Народний депутат від “Опозиційного блоку – За життя” обматюкав представника ЗМІ після питання про відмивання грошей через конвертаційні центри.

Відео “розмови” між політиком і журналістом проекту Bihus.info Данилом Мокриком опубліковано на Facebook-сторінці PavlovskyNews.

Депутат нецензурно ображав не тільки співрозмовника, але і керівника проекту Дениса Бігуса, якого назвав “під**асом й гомосексуалістом”.

“Ви займаєтеся дешевим піз**жем та провокаціями”, – лаявся Кива.

Коли ж кореспондент нагадав нардепу, що він отримує зарплату з податків громадян, в тому числі і його власних, Кива заявив, що Бігус повинен заплатити податки “на всі вкрадені ним гроші”.

Мокрик вказав на безпідставність таких звинувачень і зазначив, що всі необхідні та завірені фінансові документи про податки у проекту є. У відповідь на це Кива просто-напросто порадив “Засунути ці довідки в д*пу своєму під**асу-керівнику”.

Відповідне відео можна подивитися за цим посиланням (попереджаємо – присутня нецензурна лайка!)

Після інциденту Мокрик написав у своєму Facebook, що поведінка Киви ганьбить не просто фракцію ОПЗЖ, в якій він перебуває, але і всю Верховну Раду та українську державу.

“Таке бидляцьке спілкування нардепа і з журналістом, і просто з платником податків, за гроші якого Кива підтримує свою життєдіяльність, – це треш”, – обурюється журналіст.

“Те, що ОПЗЖ провело в Раду і тримає в себе таке – це обличчя ОПЗЖ. Головне обличчя. Те, що про бидляцтво Киви мовчить ВР і Комітети зі свободи слова і депутатської етики – це обличчя парламенту. Те, що закони в Україні приймає і доступ до парламентської трибуни має людина з явними порушеннями – це катастрофа. І насмішка над платниками податків”, – пише Мокрик.

Ілля Кива грубо обматюкав журналіста в Раді: це треш (відео)

Ілля Кива обматюкав журналіста Данила Мокрика у Верховній Раді (фото: facebook.com/danylo.mokryk)

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий