“Інколи жалкую, що немає загальної мобілізації. Бачити як здорові особини чоловічої статі веселяться, купують за сотні тисяч доларів нові авто”

Євген Рибчинський

Інколи жалкую, що немає загальної мобілізації. Бо бачити як молоді, здорові особини чоловічої статі веселяться, купують за сотні тисяч доларів нові авто, виставляють в мережі свої нікчемні надбання – просто немає сил. Бо нормальній людині емпатія не дає бути мажором, коли навкруги один суцільний мінор.

Емпатія постійно тебе приводить подумки в той окоп, де по коліно в воді б’ються, зберігаючи кожен патрон, наші захисники. Емпатія тебе спонукає жертвувати якщо не здоров’ям і життям, то принаймні грошима заради спільної перемоги.

Мільйони чоловіків залишаються в тилу. І я хотів би, щоб ті, у кого на місці совість і сумління, не боялися ставити на місце тих, у кого зараз жнива і свято весни з п’яними танцями і недоречними жартами. Не треба ходити чорним від суму, але й не слід хизуватися своїм щастям, коли навколо багато тих, хто втратив на цій війні здоров’я, рідних або коханих.

Будьмо гідними нашим мужніх лицарів-захисників!

джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN