Інструктори з РФ, 100 ватажків, по 10 тисяч доларів кожному: У Молдові розкрили організаторів заворушень

Начальник Генерального інспекторату поліції Республіки Молдова Віорел Чернеуцяну в неділю, 12 березня 2023 року, провів брифінг, на якому розповів про спецоперацію з викриття створеного за участю громадян Росії, спортсменів та кримінальних елементів підпільного координаційного центру з дестабілізації ситуації в країні, передають Патріоти України.

Чернеуцяну згадав, що правоохоронним органам вдалося зупинити громадянина Росії, який прибув до Кишинева 9 березня. За словами поліцейського, його метою було навчити людей, які мали намір дестабілізувати ситуацію в Молдові.

“Наш агент під прикриттям, впроваджений у цю групу, вступив у контакт із людиною з Росії. Другий громадянин Росії, Андрій, приїхав до Молдови, щоб організувати навчання. Раніше він уже бував у Молдові, кілька разів змінював прізвище та документи, щоб його не можна було відстежити”, – сказав Чернеуцяну.

Глава поліції також повідомив, що організатори майбутніх заворушень сформували 10 груп по 10 осіб, яких готували до акцій. Усі їхні дії координували із Росії. При цьому всім завербованим обіцяли за організацію заворушень 10 тисяч доларів та підтримку політичних сил у Молдові. Учора сімох із них затримали та доставили до поліції.

Також Чернеуцяну продемонстрував записи, зняті прихованою камерою, на яких зафіксовано тренування.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN