Інтриги Туреччини проти Швеції та Фінляндії: Ердоган дуже хоче зустрітися з Байденом, – експерт-міжнародник

Ердоган заявив, що Туреччина не погодиться на членство Фінляндії та Швеції в НАТО й блокує процес. Тепер готується зустріч американського та турецього президентів. Сам Реджеп Ердоган хоче зустрітись з Джо Байденом. Про це сказав експерт Українського інституту майбутнього Ілля Куса, передають Патріоти України.

Він вважає, що США та Туреччина таки досягнуть компромісу. “Зустріч з президентом США – це те, чого дуже хотів Ердоган. Я думаю, що коли турецьке політичне керівництво підіймало питання про Швецію і Фінляндію таки розраховували на те, що до цього долучаться Штати”, – вважає Куса.

Як він пояснив, усе таки якщо дивитися на той список вимог, який Туреччина озвучила через різні майданчики щодо Швеції та Фінляндії – частина з них стосується і безпосередньо США.

Чого хоче Ердоган від Байдена

“Я думаю, що Ердоган вірить, що треба зустрітися з американським главою, який, на його думку, все вирішує. Відповідно й розв’язати всі свої питання, які цікавлять турецьке керівництво”, – додав експерт.

Відео дня:

Насамперед мовиться про зняття санкцій з турецького ВПК та визнання терористичною організацією сирійсько-курдських бійців, які мають політичні представництва у Європі та США.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Інтриги Туреччини проти Швеції та Фінляндії: Ердоган дуже хоче зустрітися з Байденом, – експерт-міжнародник