Іран після заяви України про “безжальну відповідь” запросив зустріч

Тегеран запросив у Києва зустріч на рівні експертів для вивчення інформації щодо використання Росією іранських безпілотників.

Влада Ірану, як і раніше, стверджує, що не передає Російської Федерації дрони-камікадзе, які та застосовує у війні з Україною. dialog.ua

В іранському зовнішньополітичному відомстві повідомили у четвер, що запросили українську сторону зустріч на рівні експертів для вивчення даних про використання Росією іранських безпілотників на території України.

Незважаючи на численні докази застосування Москвою дронів іранського виробництва у війні з Україною, офіційний Тегеран продовжує заперечувати свою причетність до постачання цих безпілотників.

Керівництво ісламської республіки вже неодноразово робило заяви про готовність зустрітися з українською стороною для “з’ясування ситуації”.

Сьогоднішня заява МЗС Ірану прозвучала після того, як напередодні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба пообіцяв Тегерану “безжальну відповідь”, якщо іранська сторона продовжить надавати військову допомогу Росії. Таким чином шеф української дипломатії прокоментував повідомлення західних ЗМІ про намір Ірану передати РФ балістичні ракети малої дальності класу “земля-земля” та нову партію дронів-камікадзе.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )