Істерика пропагандистів наіграна: Соловей розкрив новий хитрий план Путіна щодо війни в Україні

Валерій Соловей пояснив, чому останнім часом російські пропагандисти почали панікувати і щоразу видавати правду.

Російський політолог Валерій Соловей висловив несподівану точку зору щодо зростаючого градуса істерії на путінських пропагандистських ток-шоу. Йдеться про ситуації, коли журналісти відкрито заявляють, що Росія була не готова до такої війни, яка зараз відбувається в Україні. На думку експерта, таким чином пропагандисти спеціально готують населення до концепції народної війни, яку влада планує втілити в реальність після Нового року. Про це Валерій Соловей заявив в інтерв’ю Василю Голованову, яке можна переглянути на YouTube-каналі “ГОЛОВАНОВ”. .dialog.ua

“Справа в тому, що готується перетворення концепції народної війни на стрижень російської пропаганди: “Так, ми не були готові, нас обдурили американці, вони нас втягнули в цю пастку, і тепер у нас немає іншого виходу, окрім як йти до переможного кінця” А переможний кінець передбачає мобілізацію всієї нації, тому ось цей алармізм може бути просто підготовкою до пропаганди концепції народної війни», – пояснив Соловей.

Також політолог додав, що народну війну як таку Кремль планує орієнтовно запустити на повний хід після Нового року у зв’язку з новим етапом мобілізації та поширенням військового стану на інші частини РФ, включаючи російські столиці.

“Тож у цьому (у паніці пропагандистів – ред.) є певна логіка – логіка ескалації та логіка мобілізації”, – підсумував Валерій Соловей.

Контекст: алармізм (від фр. alarmer – ” стривожити, злякати ” , від англ. alarmism – ” панікерство ” ) – це тривожно-панічне емоційне стан людини чи групи людей, викликане реальним станом справ у цьому чи перспективі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN