Історична подія! Велика коаліція: безпека гарантована. Українці аплодують – браво!

У Брюсселі відбулася перша зустріч у новому форматі, яка об’єднала представників ЄС, НАТО та України для результативного пошуку виходу з безпекової кризи, що спричинена військовим нарощуванням РФ вздовж кордонів України та на її тимчасово окупованих територіях.
Пише korupciya.com

Сьогодні започаткований новий формат для обговорення безпекових питань: Україна-ЄС-НАТО. Зовнішні загрози продовжують об’єднувати міжнародних партнерів України, які готові й надалі зміцнювати інституційні спроможності України для ефективної протидії викликам у безпековій сфері та агресії РФ, – повідомив повідомив представник України при ЄС Всеволод Ченцов у Twitter.

Як повідомлялося, ЄС і НАТО послідовно закликають Росію до деескалації напруги навколо України та до вирішення безпекових суперечностей шляхом діалогу та переговорів. Вони мають погоджену і єдину позицію, що відповіддю на будь-яку нову військову агресію Росії проти України стануть важкі економічні та політичні наслідки для країни-агресора.

Нагадаймо, що минулого тижня сейм Польщі ухвалив резолюцію, у якій висловив свою опозицію політиці Росії та звернувся до урядів країн НАТО та ЄС з проханням надати всебічну підтримку Україні на тлі російської агресії, про це повідомляє видання Onet.

Проєкт резолюції підтримали 456 депутатів, проти був лише депутат “Конфедерації” Гжегож Браун, ніхто не утримався. У резолюції йдеться, що Сейм Польщі із занепокоєнням спостерігає за діями Російської Федерації проти України.

Ця діяльність створює серйозний ризик спричинення збройного конфлікту та дестабілізації Європи, що суперечить інтересам Республіки Польща, – сказано в документі.

Як зазначається, одним із виразів нинішньої кризи є енергетичний тиск Російської Федерації, спрямований проти країн Європейського Союзу та його партнерів.

Ми проти запуску газопроводу “Північний потік-2”, який розриває європейську єдність перед обличчям агресивних дій Російської Федерації, – заявили депутати.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN