IT-шникам можуть дозволити виїжджати за кордон з робочих питань, – заступник міністра цифрової трансформації

В Україні можуть дозволити виїжджати за кордон із робочих питань спеціалістам сфери IT. Більшість компаній у цій сфері продовжили працювати, проте робочі контракти, підписання контрактів тощо. в умовах заборони на виїзд утруднено.

Про це в інтерв’ю ICTV розповів заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков. За його словами, проблема виїзду за кордон стає все більш актуальною, тому що ніхто не очікував, що війна триватиме так довго і зараз ніхто не знає, коли вона закінчиться. 
news.obozrevatel.com

“Персональний контакт дуже важливий. Є такі речі як конференції, бізнес-форуми, на яких потрібно бути присутнім, демонструвати свій бізнес і залучати нових клієнтів. Це можна було відкладати на місяць-другий, але тепер ситуація така, що відкладати вже нема куди”, – наголосив він.

Заступник міністра розповів, що Мінцифри спільно з Міноборони, Генштабом та Мінекономіки створюють механізм, яким можна буде виїжджати на короткий термін за умови, що людина повернеться, вирішивши робочі справи.

Відео дня:

“Йдеться максимум про два-три тижні, але я думаю, що навіть якщо мова піде про 5-7 робочих днів, цього буде достатньо, щоб вирішити питання і повернутися назад”, – заявив Борняков.

Модель передбачає, що компанія представлятиме обмежений список людей – наприклад, не більше 10% – і його розглядатимуть у Міноборони та Мінекономіки, які видаватимуть дозвіл. Його отримують прикордонники та людина, якій він необхідний.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
IT-шникам можуть дозволити виїжджати за кордон з робочих питань, – заступник міністра цифрової трансформації