Connect with us

Новини

Із затопленої Херсонщини надходять тривожні повідомлення: люди розповідають про те, що відбувається

Published

on

Останнім часом до відомства надходить багато повідомлень від місцевих жителів після підриву Каховської ГЕС.

Росіяни підірвали Каховську ГЕС затопивши десятки населених пунктів на лівому березі Дніпра на Херсонщині. В результаті багато українців загинули, а інші вважаються зниклими безвісти. Про це повідомив в ефірі “Радіо Свобода” речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.

Він чесно розповів, що останнім часом до відомства надходить багато повідомлень від місцевих мешканців про зниклих безвісти українців, які не виходять на зв’язок.

Також розповідають лякаючі історії про те, що українці, що вижили, бачать потонулих людей прямо у власних будинках.

“Дуже багато на лівобережжі є повідомлень про те, що люди безвісти зникли. Ми не можемо офіційно підтвердити факти загибелі. Але дуже багато повідомлень про те, що люди бачать через вікна в деяких будинках людей, які там є, які загинули”, – сказав Олександр Толоконніков.

Херсон, підрив Каховської ГЕС

За словами Толоконнікова, Україна розраховує на допомогу міжнародної спільноти в організації “зеленого коридору” для евакуації потерпілих та ексгумації тіл.

За попередніми даними, на правобережжі Херсонської області через знищення росіянами Каховської ГЕС загинули десять осіб, 20 травмовані, 42 людини вважаються зниклими безвісти.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement