“Ізгой”: на відео потрапило, як союзники шарахнулися від Путіна під час фотографування

Від Путіна на загальній фотографії дистанціювалися президент Такжикистану та прем’єр Вірменії.
Як зазначає білоруський портал Хартия’97, під час протокольного спільного фотографування у Єревані 23 листопада лідери країн ОДКБ намагалися триматися подалі від лідера Кремля.

Момент потрапив на відео. Складається враження, що прем’єр Вірменії Нікол Пашинян спочатку відвернувся від Путіна, а потім, наче вимірявши поглядом відстань між ними, постарався не наближатися.

В той же час, Емомалі Рахмон, президент Таджикистану, відвернувся від Путіна, щоб поспілкуватися із секретарем ОДКБ.

Російський журналіст та публіцист Олександр Невзоров їдко прокоментував спроби союзників Путіна дистанціюватися від нього.

“Ймовірно, від путіна так смердить гноєм, смертю і кров’ю, що стояти поруч неможливо”, – зазначив Невзоров у своєму телеграм-каналі .

Користувачі соцмереж, у свою чергу, зазначають, що путін став надто токсичним:

«Чумний барак», «Краще б скрутили його там і в наручниках у Гаагу (або в Київ)», «Ліга Безхребетних», «Токсичний дід, у бронепіджак одягнений», «Колективна деменція», «Запах смерті відчувається», «Ніяких обіймів і поцілунків зі старшим братом? Чому так ? Що трапилося? Чому випарувалася вічна любов до Росії та її диктатора і ката?», «Ізгой», «І лише більшість росіян мовчки стоїть з ним поруч. Сумно», «Яка ганьба».

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN