Connect with us

Новини

Ізраїль погодив передання Естонією Україні протикорабельних ракет Blue Spear 5G SSM, – журналіст

Естонія поставить Збройним силам України ізраїльські комплекси ракет Blue Spear 5G SSM. Держава отримала від Ізраїлю дозвіл на передання ракетних систем свого виробництва.

Про це у п’ятницю, 13 травня, на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Ростислав Демчук. За його словами, Blue Spear – це озброєння дуже високого класу, один комплекс зможе потопити флот РФ у Чорному морі.

“Учора вночі стало відомо, що Ізраїль задовольнив запит Естонії передати один комплекс ракет Blue Spear (5G SSM) на озброєння України. Одного такого комплексу достатньо, аби потопити увесь російський флот у Чорному морі”, – написав він.

Журналіст зазначив, що ракетна система Blue Spear є передовою високоточною зброєю, яка може діяти за будь-яких погодних умов, удень і вночі, а також надає можливість завдавати ударів за межами прямої видимості по мобільних і нерухомих цілях у морі.

Advertisement
Протикорабельна ракета Blue Spear
Максимальна дальність польоту ракети становить 290-300 км. Ракети Blue Spear поділяють спадщину з ракетною системою сімейства Gabriel від Israel Aerospace Industries (IAI), яка розроблялася протягом багатьох років.

Система Blue Spear дозволяє здійснювати запуск із кількох наземних платформ із польотом на високій дозвуковій швидкості. Бойова частина використовує активну радіолокаційну систему самонаведення, точні навігаційні можливості на основі INS і надійну систему, яка захищена від збоїв GPS, і для максимально точного виявлення цілі.

Прокоментуйте:
Advertisement