Йoго любили мiльйони… Пoмер культовий актор якoго знали всі… ФОТО

У неділю, 30 січня, стало відомо, що у Москві на 86 році життя помер відомий актор Леонід Куравльов. Свої останні дні зірка «Іван Васильович змінює професію», «Золоте теля», «Вій» та «Сімнадцять миттєвостей весни» провів у московському хоспісі, куди його направили після перенесеної коронавірусної інфекції.

Довідка. На початку січня 2022 року Леонід Куравльов опинився у лікарні після діагностування у нього Covid-19.

У медичному закладі вдалося перемогти вірусну пневмонію. Хоча актор все ж таки так і залишився тим, хто потребує паліативної допомоги у зв’язку з іншим, невиліковним захворюванням.

У зв’язку з необхідністю постійного догляду, рідні Куравльова вирішили перевести його до будинку для людей похилого віку. За словами сина та доньки відомого актора, останніми роками він вів заворницький спосіб життя, рідко виходив на вулицю і майже ні з ким не спілкувався. Діти пов’язують апатію батька з горем після втрати коханої дружини Ніни, яка померла у 2012 році.

Леонід Куравльов: найкращі фільми

Радянський і російський кіноактор, народний артист РРФСР (1977) прославився завдяки ролях, що запам’ятовуються в культових фільмах. Серед таких фільмів:

«Афоня» (1975),
«Іван Васильович змінює професію» (1973),
«Вій» (1967),
«Життя та дивовижні пригоди Робінзона Крузо» (1972),
«Золоте теля» (1968),
«Шукайте жінку» (1982) та ін.

Леонид Куравлев в молодости, Леонид Куравлев фильмы, Леонид Куравлев умер

Леонид Куравлев умер, Леонид Куравлев фильмы, Леонид Куравлев биография

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар