“Його називали окурок і бліда міль”: психолог розповіла про дитячі травми путіна, які зробили його диктатором

Російський президент мав важке дитинство, яке і спровокувало манію величі і психопатію.
Причиною того, що путін став жорстоким диктатором і вбивцею стало те, що у нього було важке дитинство і психологічні травми. Так вважає психолог Олена Шершнева. У своєму YouTube-каналі фахівець розібрала дитячі травми і психопатію путіна, що пояснює його особистість.

Шершнева посилається на дані польської журналістки, юриста і автора книги “Вова, Володя, Володимир” Христини Курчаб-Редліх. Вона з’ясувала, що путін змінив свою біографію. Насправді у нього було важке дитинство і батьки-тирани.

“Насправді путін народився не 7 жовтня 1952 року в Ленінграді в сім’ї Володимира і Марії Путіних, а в 1950 році під Уралом. Батька він ніколи не знав, а його мати – Віра Путіна незабаром після народження віддала сина своїм батькам. Пізніше жінка влаштувала своє особисте життя в Грузії і забрала хлопчика”, – говорить Шершнева.

Курчаб-Редліх з’ясувала, що в Грузії вітчим влаштував справжнє пекло для путіна. Він бив його, морив голодом і жорстоко знущався. Через кілька років його “як пакет” передали дідусеві і бабусі, а згодом родичам з Ленінграда. Вони і стали його офіційними батьками. У новій сім’ї маленькому путіну краще не жилося. Жорстокість його офіційного батька досі пам’ятають однолітки диктатора. Тоді психологію російського президента вже повністю зруйнували дві дитячі травми.

“Таким чином маємо щонайменше дві сильні травми-зміну сімей і фізичне насильство. Через свій дитячий егоцентризм путін став патологічно невпевненим”, – зазначила Шершнева.
путін, молодий путін
Психолог пояснила, що психіка людини може трьома способами сприймати фізичне насильство: капітулювати перед травмою і на все життя прийняти роль жертви; спробувати втекти від свого болю, наприклад, в алкогольну залежність; спробувати компенсувати свою травму, і тоді вона стає ще більшим катом, ніж були її кривдники.

Відео дня:

Шершньова заявила, що патологічна невпевненість путіна з роками тільки посилювалася. “Він був настільки непомітним, що однокурсники і викладачі інституту не пам’ятають майбутнього президента рф. Його називали “окурок” і “бліда моль”. путін постійно намагається довести світові, що він вартий уваги і такий, як потрібно. Але світ щоразу відповідає так само, як і в інституті”, – додала психолог.

Вона також зазначила, що у російського диктатора постійно прогресують манія величі і психопатія.
Володимир Путін

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Його називали окурок і бліда міль”: психолог розповіла про дитячі травми путіна, які зробили його диктатором