Його пісні “розліталися” по всьому світу: Помер відомий український композитор та автор пісень

Новини

На його пісні відзнято більше 20 відеокліпів.

Олександр Жилінський помер у віці 65 років. Відомий багатьом композитор став популярний, як автор пісень легендарних українських артистів Павла Зіброва і Таїсії Повалій. Про це повідомив на своїй особистій сторінці в Facebook народний артист України і друг композитора Юрій Квеленков, передають Патріоти України.

“Прощавай дорогий. Ми зідзвонювалися пару років назад і хотіли відродити “Веселад”. Він сказав, що двічі в одну річку не ввійдеш …. так з’явився конкурс “StarTime”. А останній раз, він дзвонив мені пару місяців назад. Хотів зустрітися …. Мори прийшли на землю. Всі ознаки кінця, описаного в Книзі Одкровень”, – написав Квеленков.

Відомо, що композитор народився в місті біля моря Бердянську в 1955 році. Закінчив кілька відомих на всю країну музичних вузів. Жилінський автор симфонічної та камерної музики, ораторій, мюзиклів, музики до телевізійних і театральних постановок, кінофільмів. По-справжньому популярним став завдяки пісням, які виконували знамениті артисти, серед яких Микола Караченцов, Валентина Толкунова, Таїсія Повалій та багато інших.

На його пісні відзнято більше 20 відеокліпів. А композиції Олександра Жилинского відомі далеко за межами України. Ще на аудіокасетах і дисках вони “розліталися” по всьому світу.

Самий відомий збірник з його піснями був “MOSKOW DISCOCLUBS – 89”, в нього увійшли пісні: “Веселаду”, “Мамина казка”, “Всього лиш мить”, “Ірина”, “Я бажаю Вам добра”, “Спогади и мрії” , “Чорнобривці”, “Конвалії білі” та інші.

Причина смерті композитора не називається.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN