Кадирівці почали дратувати Путіна – росЗМІ

Російського диктатора Володимира Путіна нібито почала дратувати діяльність підрозділів, підпорядкованих главі Чечні Рамзану Кадирову. Активна медійність кадирівців на фоні невдач рашистської армії викликала занепокоєння глави РФ.

Про це пише російський медіапроєкт Get Kit, який заснований колишніми журналістами Meduza. Таку інформацію журналісти отримали від власних джерел. .obozrevatel.com

Автори матеріалу звернули увагу на те, що у чеченських військових немає важкого озброєння, як і решта задіяних в Україні підрозділів Росгвардії, чеченські військові відіграють лише допоміжну роль. Однак у кадирівців є свій почерк – це жорстокість та ігнорування правил війни.

Водночас, кадирівці дуже багато часу приділяють піару, а ролі в боях у них небагато.

“Від інших російських підрозділів в Україні кадирівців відрізняє наявність власної медіагрупи, яка знімає постановочні бої. Цими роликами активно ділиться у себе в телеграм-каналі Рамзан Кадиров”, – йдеться у матеріалі.

Відео дня:

Крім того, сам Кадиров дозволяє собі публічні суперечки зі спікером Кремля Дмитром Пєсковим, звинувачуючи його у “недостатньому патріотизмі”, а також він критикував главу російської делегації на переговорах України Володимира Мединського за заяву про відведення російських військ на київському та чернігівському напрямах.
Видання зазначає, що спочатку Путіну подобалася діяльність кадирівців, і він публічно хвалив їх за мужність. Диктатор навіть вручив найвищу державну нагороду – “героя Росії” двоюрідному братові Кадирова, депутату Держдуми РФ Адаму Делімханову.
Проте джерела журналістів наполягають, що останнім часом Путін висловлює роздратування через Кадирова та медійну активність його підрозділів, що частково зумовлено загальним інформаційним тлом від невдач та поразок російських окупаційних військ.

Це невдоволення Путіна підживлюють також представники російської армії та керівництво спецслужб. Російські військові роздратовані тим, що “кадирівські” війська особливо не відзначилися в боях, але в медіа просувають свій образ нібито хоробрих і вмілих бійців порівняно з іншими підрозділами армії РФ. Російські спецслужби побоюються, що Кадиров поводиться занадто розбещено і агресивно.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Кадирівці почали дратувати Путіна – росЗМІ