Кадиров після чуток про хворобу з’явився на зустрічі з Путіним зі “шпаргалкою” про “успіхи”. Відео

Глава Чечні Рамзан Кадиров після чуток про хворобу з’явився на зустрічі з кремлівським диктатором Володимиром Путіним.Російському президенту він приніс “шпаргалку” про “успіхи” Чечні.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. Вони також опублікували відповідне відео. news.obozrevatel.com

Так, на питання диктатора, як справи в Чечні, Кадиров заявив, що “все дуже непогано”: Після цього він попросив у Путіна дозволу “трохи похизуватися”. У цьому контексті Кадиров заявив, що минулого року Чечня нібито зайняла “провідні місця та позиції у різних сферах”.

При цьому він був змушений читати з листочка явно незрозумілі для нього “успіхи”. Примітно, що текст для Кадирова написали великими літерами.

Крім того, він згадав і про війну в Україні, у якій беруть участь “бійці Чеченської Республіки”. Кадиров запевнив, що жителі регіону повністю підтримують війну, яку в країні-агресорі називають “спеціальною військовою операцією”. Зі свого боку, Путін сказав Кадирову передати окупантам із Чечні “найкращі слова”.

Кадиров після чуток про хворобу з'явився на зустрічі з Путіним зі ''шпаргалкою'' про ''успіхи''. Відео
Кадиров після чуток про хворобу з'явився на зустрічі з Путіним зі ''шпаргалкою'' про ''успіхи''. Відео

Варто зазначити, що 6 березня Кадиров після чуток про хворобу вперше з’явився на людях. При цьому у нього на руці було помічено медичний прилад.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN