Каховська ГЕС: свіже відео від рятувальників

На знімках видно десятки дахів будинків, які перебувають під водою.

Державна прикордонна служба України опублікувала в Telegram 8 червня відео прольоту над підірваною росіянами Каховською гідроелектростанцією.

На відео, знятому з дрона, видно і саму зруйновану ГЕС, і затоплені села й поля поблизу. Багато будинків опинилися під водою до самого даху.

Що відомо про підрив Каховської ГЕС

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинилися 80 населених пунктів. Більшість із них – на лівобережжі Херсонщини.

Від моменту аварії рівень води в Дніпрі підвищився майже на шість метрів, підтоплені 2629 житлових будинків у 20 населених пунктах правобережної Херсонщини. Евакуація триває.

Наразі відомо, що тимчасово окуповані Олешки затоплені майже на 90%. Люди рятувалися від повені на дахах будинків.

За даними ОВА, середній рівень підтоплення на 8 червня – 5,61 метра. Під водою перебувають 600 квадратних кілометрів області, з них 32% – правобережжя та 68% – лівий берег. На правому березі попередньо відомо про 2629 підтоплених будинків. З місць підтоплень евакуйовано 2000 людей.

Президент Володимир Зеленський сьогодні, 8 червня, прибув із робочою поїздкою до Херсонської області.Там, зокрема, провели координаційну нараду щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )