Камені з неба: Кримчанам подали в крани смердючу воду й переконують, що її можна пити

Новини

Міністерство житлового-комунального господарства” анексованого Росією Криму заявляє, що вода на півострові, незважаючи на неприємний запах, придатна до використання. Про це незаконне відомство повідомило на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

“У соціальних мережах з’являються повідомлення жителів Сімферополя про неприємний запах питної води. Детально про цю ситуацію розповіли в ДУП РК “Вода Криму”. За даними підприємства, неприємний “аптечний” запах у води виникає через те, що вихідні води за критично низьких горизонтів у водосховищах стали надходити на очисні споруди з підвищеним вмістом аміаку”, – йдеться в повідомленні.

Зараз у воді є 1,75 мг аміаку. За стандартом, питна вода може містити до 2 мг аміаку на кубічний дециметр. “За даними ДУП РК “Вода Криму”, фахівці з лабораторій продовжують шукати шляхи розв’язання зазначеної проблеми і способи її мінімізації. Через 2-3 тижні підприємство перестане відбирати воду з Сімферопольського водосховища, а в найближчі дні планується під’єднання нового водогону, який з’єднає Сімферополь із насосною станцією “Веселе”, – заявляють у “міністерстві”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN