“Каnець”: від житлової багатоповерхівки нічого не залишилося, фото приголомшили українців

У Мережі з’явилося страшне фото із міста, в якому колись було багато людей та щастя.

Як пише Politeka.net, журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у Facebook опублікував фото руїн того, що колись було багатоповерховим житловим будинком у Маріуполі.

“Маріуполь. Все, що залишилося від багатоповерхівки”, – підписав кадр Казанський.

На опублікованих фото можна побачити, що там, де колись жили люди, тепер із купи обомків плит стирчить лише частина кутової стіни.


«А скільки кісток під тими уламками», «Жах», «Ломізова. Будинок навпроти військкомату. Району там уже нема. Цей будинок довго стояв коробкою, потім його добудували. Ну а тепер ось. Узький світ прийшов до нас», «Дякую, що фіксуєте, хоч це важко бачити, ще важче зрозуміти. Але весь світ має усвідомити, що таке російський мір», – коментують у Мережі користувачі.

Додамо раніше стало відомо, що в район тимчасово окупованого Маріуполя прибувають чергові мобілізовані росіяни. Їх розселяють у покинутих пансіонатах.

Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

“Чергове прибуття великої кількості російських мобілізованих. Розселені по занедбаних пансіонатах. У розмовах із місцевими кажуть, що основна мотивація – гроші та пільгові умови погашення іпотеки на московії”, – повідомив Андрющенко.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN