Карантин у школах можуть продовжити: У Міносвіти розповіли, чого чекати учням і їх батькам далі

Новини

Зимовий локдаун в Україні закінчується з 25 січня і після цього по 28 лютого діятиме адаптивний карантин. У цей період у країні заклади освіти будуть виходити на навчання залежно від рівня епідемічної ситуації в регіоні. Про це заявив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет в ефірі каналу “Україна 24”, передають Патріоти України.

Таким чином, школи в деяких регіонах з великою кількістю випадків зараження COVID-19 можуть залишитися закритими для учнів. Чиновник зазначив, що рішення про їх роботу прийматиметься на рівні керівництва шкіл та місцевої влади.

“Кабмін в повному обсязі підтримує це рішення, сьогодні тривають консультації з профільним міністерством, оскільки карантинні обмеження встановлює МОЗ. Думаю, ми знайдемо спільну позицію”, – сказав міністр.

Також Шкарлет висловив надію, що велика частина країни “перейде на нормальне навчання, буде і змішана форма, в залежності від захворюваності”.

“Змішана – це якщо в класі понад 50% дітей захворіли, то вони переходять на самоізоляцію і дистанційний режим”, – уточнив глава МОН України. Міністр додав, що деякі дисципліни адміністрації шкіл в ряді областей вирішили перевести на “дистанційку”.

“На сьогодні багато місцевих органів погодило ситуацію, коли деякі предмети, наприклад, фізкультура і образотворче мистецтво, трудове навчання, переходять в режим дистанційного навчання, а інші проходять у звичайному”, – сказав Шкарлет.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN