Карма: Пед0фlла, чиїми жеrтвамu сталu 200 дітей, з$валтував і вбuв з особливою жорстокістю співкамерник

Вбивця, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився.

У британській в’язниці Full Sutton співкамерник згвалтував з вбив з особливою жорстокістю Річарда Хакла, засудженого в 2016 році до 22 довічних тюремних термінів за педофілію. Жертвами Хакла стали майже 200 дітей, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Пол Фітцджеральд, який сам є засудженим гвалтівником, стверджує, що мотивом вбивства стала помста. Він хотів, щоб педофіл сам випробував те, що відчували діти, над якими він поглумився.

Вбивство, розгляд якого почався в Королівському суді міста Халл, відбулося в жовтні 2019 року. Як повідомляє видання Daily Mail, Фітцджеральд встромив в ніс Хакла друкарську ручку, яка пронизала його мозок, завдав йому поранення в шию викруткою, згвалтував предметом «кухонного начиння» і задушив електрокабелем. Після цього він ще збирався приготувати і з’їсти частини його тіла.

Пол Фітцджеральд

За словами прокурора Ніла Макдональда, напад було ретельно сплановано. Тіло 33-річного Хакла було знайдено зв’язаним по руках і ногах, а в роті був кляп. Вбивця, у якого є проблеми з психікою, зізнався, що йому подобалося те, що він зробив, і що він збирався також вбити ще двох-трьох чоловік.

Річард Хакл, фотограф-фрілансер, влаштувався волонтером, що допомагає в дитячих притулках в Малайзії і Камбоджі. І користувався беззахисністю довірених його турботам дітей у віці від шести до 12 років. Коли його злочини були розкриті, Хакла екстрадували до Британії, де його віддали під суд. Педофіл не тільки гвалтував дітей, але ще і ділився зробленими фото і відео в інтернеті і мав намір побудувати на цьому бізнес, торгуючи дитячою порнографією.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Карма: Пед0фlла, чиїми жеrтвамu сталu 200 дітей, з$валтував і вбuв з особливою жорстокістю співкамерник