“Картина світу змінилася за ніч”: Ведуча шоу “Право на владу” Мосейчук бореться з хворобою

Новини

З’явилися сильна втома і головні болі, пропав запах. Все стало ніби” чорно-білим “

Ведуча популярного ток-шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук заразилася коронавірусів – симптоми хвороби з’явилися за кілька годин.

Наталія Мосейчук бореться з COVID-19. За словами ведучої, вірус вона підхопила під час відрядження в США, де висвітлювала інавгурацію президента Джо Байдена. По прильоту в Україну в Борисполі вся знімальна група здала тести і вони виявилися негативними. Незважаючи на це, їх керівник рекомендував провести кілька днів вдома і мав рацію, зазначила ведуча. Про захворювання Мосейчук розповіла на своїй Facebook-сторінці, передає Діалог.UA.

“Буквально за ніч картина світу змінилася кардинально. З’явилися сильна втома і головні болі, пропав запах. Все стало ніби” чорно-білим “”, – описала свої відчуття ведуча. 28 січня Мосейчук вела ток-шоу віддалено, розповівши гостям і глядачам про своє захворювання. В ефір її випускали колеги, які вже перехворіли коронавірусів і мають антитіла.

Нагадаємо, напередодні в ефірі Мосейчук нагадала депутату від “ОТЗЖ” Нестору Шуфричу, що влада України лояльно ставляться до деяким діячам його політичної сили. Також ведуча розкритикувала Володимира Зеленського, порівнявши його політику з попередником. До слова, Наталю Мосейчук і її колегу Аллу Мазур визнали одними з найвпливовіших жінок України.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий