Картошкі не буде! : “Вкусно і точка” не змогла замінити “Макдоналдс” у Росії

У ресторанах російського аналога “Макдоналдса” немає однієї з головних страв.

Спроби Росії замінити “Макдоналдс”, що пішов з російського ринку, зазнають невдачі. Російський аналог мережі американських ресторанів швидкого харчування компанія “Вкусно і точка” не змогла зберегти в меню картопля-фрі та картопля по-сільському. news.dialog.ua

Відсутність традиційної страви в меню пов’язана з тим, що нові власники не змогли погодити з учасниками ринку забезпечення своїх ресторанів сировиною, пише The Insider.

Раніше в компанії заявили, що картоплі не буде, оскільки рік виявився “неврожайним”, проте виконавчий директор “Картопляної спілки” Олексій Красильников вважає, що причина криється в іншому – у відсутності домовленостей з учасниками ринку та нездатності вибудувати логістику.

Експерт нагадав, що навіть у разі дефіциту сировини у сільгоспвиробників мита, чищена та заморожена картопля є у переробників. Крім того, сьогодні є вже продукція раннього врожаю з південних російських регіонів. Тому говорити про те, що в РФ немає картоплі, нелогічно, упевнений співрозмовник.

Відео дня:

Нещодавно засновник мережі ресторанів швидкого харчування “Теремок” Михайло Гончаров попереджав, що після відходу “Макдоналдса” з Росії його нішу ніхто не зможе зайняти, тому що в РФ просто немає ні в кого аналогічного за складністю бізнесу.

Зростання цін на страви в меню ресторанів “Вкусно і точка” є додатковим свідченням того, що нові власники не зуміли відтворити оригінал, наголошується в матеріалі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Картошкі не буде! : “Вкусно і точка” не змогла замінити “Макдоналдс” у Росії