Катастрофічна ситуація у російських солдатів! Немиті, чоботи без підошви та голодні: Reuters дізнався про стан російської армії

Підрозділи російських військ, задіяні у війні проти України, мають великі проблеми з постачанням.

Родичі воюючих в Україні російських солдатів розповіли про катастрофічну ситуацію з постачанням у ЗС РФ: військові стикаються з нестачею продуктів харчування, а також носять чоботи з підошвою, що відвалюється. dialog.ua

Про це пише Reuters з посиланням на рідних російських солдатів та місцевих жителів прикордонного з Україною міста Валуйки Білгородської області, в якому розташована база ЗС РФ.

Так, мати одного з військовослужбовців, якого після вторгнення російських військ в Україну відправили на українську територію, повідомила, що двічі приїжджала до Валуйки, щоб доставити їжу в підрозділ сина через брак пайків.

Крім цього, жінка розповіла, що солдати були взуті в чоботи з підошвою, що відвалилася, а також одягнені в куртки з бавовняною підкладкою, які не захищають від холоду.

Відео дня:

У свою чергу, місцева мешканка Ольга Лукіна, чий чоловік служить у розвідувальному підрозділі, повідомила, що розвідники не мають у достатній кількості дронів та приладів нічного бачення, а деякі частини потребують продовольства та дизельного палива.

Крім того, російським військовим нема де помитися і випрати, тому вони змушені звертатися за допомогою до місцевого населення.

Агентство також проаналізувало чати та паблики, де спілкуються російські солдати, із повідомлень яких стає зрозуміло, що військовим доводиться місяцями чекати від Міноборони РФ запчастини для пошкодженої військової техніки. У цих чатах солдати розповідають про нестачу радіопередавачів Motorola і безпілотників DJI.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Катастрофічна ситуація у російських солдатів! Немиті, чоботи без підошви та голодні: Reuters дізнався про стан російської армії