Катерина Репяхова заявила про те, що створює свій особистий бренд, поки Віктор Павлік гастролює: “Сповнена натхнення”

Жінка заговорила про створення бізнесу і те, що її надихнуло на такий крок.

Катерина Репяхова розповіла про те, що починає свій бізнес. Відповідний пост з’явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Молода дружина популярного українського музиканта Віктора Павлика Катерина Репяхова, має велику аудиторію в соціальній мережі Instagram. Жінка намагається активно ділитися фрагментами її роботи, материнства, захоплень. Іноді вона спілкується з шанувальниками у форматі сторіз.

29 січня дівчина опублікувала пост, в якому повідомила про те, що починає власний бізнес.

“Думка про бізнес я виношувала кілька років, але далі думок справа не доходила”, – повідомила Катерина Репяхова.

Дівчина зазначила, що на створення нової справи її надихнула книга Райан Холідей “перешкода стає шляхом. Як перетворити випробування на тріумф”, яку вона читає в моменти труднощів. Дівчина зазначила, що віднедавна її рекламодавців атакували боти, що привело її до думки створення особистого бренду.

“Я стала мислити глибше. Я стала мислити глобальніше. Я зрозуміла, що потрібно створювати/зміцнювати свій особистий бренд, який знищити складніше. Сьогодні я розумію, що кожному з нас варто створювати свій особистий бренд”, – зазначила Репяхова.

Жінка зазначила, що дана ситуація її надихнула.

“Сьогодні мої очі горять, сьогодні я в ресурсі, сьогодні я сповнена натхнення. Адже я створюю свою справу❤️”, – повідомила вона.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар