Каякер потрапив в небезпечну пастку на одному з бурхливих порогів, але добре що є друзі, які завжди прийдуть на допомогу

Хлопець ледь не потонув, коли його байдарка застрягла між каменів.

У відеоматеріалі, записаному в Сан-Луїс-Потосі, в центральній частині Мексики, показано, як група з 5 байдарочників по черзі спускається з невеликого водоспаду, інформує Ukr.Media.

На самому початку все проходить досить гладко і 4 шукачів пригод спускаються вниз, однак у п'ятого члена групи з цим виникають деякі проблеми.

При спуску з водоспаду вниз, його каяк носом примудряється застрягти між каменів, прямо під великим потоком води, який зі всією своєю потужністю обрушується на спортсмена, не даючи йому ковтнути свіжого повітря.

Побачивши те, що з товаришем трапилася біда, інші каякери одразу ж кинулися йому на допомогу. Один з них, який і зняв інцидент, виліз з свого човна, забрався на камінь і вже звідти спробував врятувати свого колегу. Через мить той все-таки зміг вибратися зі смертельної пастки, вистрибнувши з свого човна та випливши неподалік.

  • «Це був веселий день з запливом у колі друзів, як і будь-який інший, але в цей момент ми виявили невеликий поріг, з якого можна було пострибати, і який, на перший погляд, ми не вважали небезпечним, — розповів один з каякерів. — Проблема полягала в тому, що під водоспадом був камінь, який повністю заблокував одного з моїх друзів, через що той опинився в пастці.»

Варто зазначити, що даний ролик записали ще 22 листопада 2018 року, але тільки нещодавно він був опублікований в Мережі.

Добре, що ця історія має щасливий фінал. І приємно, коли поруч з тобою завжди є друзі, які можуть швидко прийти на допомогу.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Каякер потрапив в небезпечну пастку на одному з бурхливих порогів, але добре що є друзі, які завжди прийдуть на допомогу